s Danou Beierovou


adventní atmosféra, jóga, sníh, wellness a relax

Na tomto víkendu si dopřejeme čas pro sebe. Dovolíme si se na chvíli odpojit od starostí a shonu, které přirozeně patří k tomuto času, a naopak načerpáme energii, uvolníme nahromaděný stres a odpočineme si – a to pomocí jógové praxe, zimní procházky nebo relaxace v příjemném wellnessu. Čekají nás 4 lekce jógy – ranní více dynamické pro probuzení energie, večerní pomalejší s cílem zklidnit mysl a uvolnit tělo.

PÁTEK 18:30 - 19:30 jóga pro vnitřní klid a harmonii

Opakem klidu je chaos a přepjetí. V této praxi se tedy budeme soustředit na zklidnění těla i mysli. Pomocí jednoduchých pozic spojených do plynulého pohybu se uzemníme v přítomném okamžiku, dovolíme si cítit své opravdové emoce a pomocí dechu je transformujeme do klidu a uvolnění.

SOBOTA 8:00 - 9:00 ranní probuzení

Ranní jógová praxe na probuzení těla i mysli, včetně pranajámy a meditace. Připravíme tělo i mysl na nový den.

večer 17:00 – 18:30 jógové protažení a relaxace

V této prodloužené lekci se zaměříme na uvolnění napětí, protažení ztuhlých svalů, ale i šlach a vazů pomocí delších výdržích v pozicích. Dopřejeme si i prostor pro hlubokou relaxaci ve formě jóga nidry.

NEDĚLE 8:00 - 9:00 ranní probuzení

Ranní jógová praxe na probuzení těla i mysli, včetně pranajámy a meditace. Připravíme tělo i mysl na nový den. 


Cena víkendu je 5.690,-Kč/osoba a zahrnuje ubytování na 2 noci s polopenzí, jógový program, neomezený vstup do bazénu a 1 hodinu ve wellness.

O tento víkend je velký zájem, a proto neváhejte a rezervujte si místo včas. Pište Nikole Odvárkové do CK Villas Resorts, kteří pobyt organizují, na email odvarkova@villasresorts.cz