Lekce jógy


Klientům nabízím skupinové a individuální lekce. 

Skupinové lekce vedu v mém studiu Jóga prostor – malé oáze klidu na rušné lázeňské kolonádě v Poděbradech. 

Pravidelné lekce: 

* stres s lehkostí - pondělí 18:30 - 19:40 (70min)

* vinyasa flow - úterý 17:30 - 18:30

* vinyasa flow pro pokročilé - úterý 18:40 - 19:50 (70min)

Individuální lekce a akce:

Ráda pro Vás připravím individuální lekce nebo soubor lekcí na míru pro menší skupinku či jednotlivce. 

Reference: Český olympijský výbor, Sportovní centrum Nymburk, Chateau Mcely, Aloha jóga Praha, Beyoga Cheb, Energy studio Praha


Jak pracuji v lekcích

Moje lekce jógy jsou podle potřeby a záměru dynamické či jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, vždy přizpůsobené aktuálním možnostem a potřebám praktikujících. 

Své studenty netlačím do krkolomných pozic nebo perfektního provedení, ale vedu je ke zvídavému objevování opravdového prožitku pomocí mindfulness přístupu – tedy vědomé pozornosti v přítomném okamžiku a bez hodnocení. Tato ověřená technika pomáhá odbourávat nahromaděný stres, zvládnout náročné životní situace a vede nás k větší vyrovnanosti a klidu.

V jógové praxi to znamená, že klienty motivuji k vnímání svého těla, jeho pocitů, možností i limitů, k rozpoznání, kdy tyto limity posunout dál a kdy je naopak respektovat, poznat svoje potřeby a hranice, uvědomit si svoje opravdové emoce, nehodnotit je, a naopak dovolit si je prožívat, naučit se respektu a laskavosti k sobě, a díky tomu i k druhým. 

"Mým záměrem je pomoci vám objevit v sobě vnitřní sílu, laskavost a nadhled a to nejen k druhým, ale hlavně sami k sobě."


Ceník

ceny skupinových lekcí: viz ceník Jóga Prostor

ceny individuálních lekcí:

- 1 osoba / 800 Kč / 60min

- 2 a více osob je dohodou podle velikosti skupiny a rozsahu akce

Platba - může být na místě v hotovosti nebo pomocí QR kódu,  případně předem na účet 206799858/0600.

Storno podmínky - pokud se u Vás cokoli změní, prosím informujte mě, co nejdříve a ráda si s Vámi domluvím jiný termín. Při zrušení termínu méně jak 24 hodin předem účtuji 50% storno. Děkuji za pochopení!