"Terapeutická práce s fyzickým tělem, která usměrňuje mysl, a naopak práce s myslí, která ovlivňuje fyzické tělo, přesah jógového učení do každodenního života, to ovlivňuje moje pojetí práce s klienty. Vlivem všech mých učitelů, mé vlastní praxe, ale i životních kotrmelců, mě fascinuje celostní přístup, který jóga v kombinaci s psychoterapií nabízí."


Vzdělání a kurzy

  • 1995 - 2000 ukončené magisterské studium ekonomického směru Univerzita Pardubice
  • 2005 - yoga teacher training s Maxem Stromem, Los Angeles, USA
  • 2007 - cvičitel zdravotní tělesné výchovy, Palestra, Praha
  • 2010 - výživový poradce a sportovní dietolog, Škola Mahra, Praha  
  • 2011 - 2015 - 300hr Svastha Yoga Therapy program, Praha/Bali 
  • 2020 - dodnes - terapeutický výcvik Life dynamic, Elio, Praha 
  • 2023 - Mental Health and Wellness, Yoga Medicine, USA
  • 2023 - kurz Védské meditace s Terezou Cíchovou
  • 2024 - Mindfulness course, YogaRenew, USA

Kdo jsem


Jsem lektorkou jógy a terapeutkou ve výcviku.

S jógou jsem se poprvé setkala v 2002 v Edinburghu a od začátku to byla láska na první pohled. O pár let později jsem vystudovala první teacher training v USA a lekce jógy vedu od roku 2006. 

 V 2013 jsem založila jógové studio v rodných Poděbradech, kde nabízíme různé styly lekcí pro všechny, kdo chtějí praktikovat bez ohledu na věk, pohlaví či zdravotní omezení. Sama vedu skupinové lekce a semináře ve stylu dynamické vinyasa flow jógy nebo klidnější hatha jógy s prvky jógové psychologie. 

Jóga je pro mě nástroj, jak poznat svoje tělo, mysl i duši. Nejen pomocí jógových ásan, ale zejména pomocí dechu a meditace nacházím cestu dovnitř, sama k sobě. A tato poznání předávám svým klientům. Učím je to, co sama už více jak 20 let každodenně praktikuji. 

Od roku 2020 studuji 6-letý psychoterapeutický výcvik, abych klientům mohla nabízet komplexní terapeutickou péči o tělo a mysl. 

Ráda cestuji a tak se se mnou můžete potkat nejen v Poděbradech na lekcích či terapiích, ale můžete se mnou jet na jógový víkend či týdenní retreat, kde máme prostor pracovat více do hloubky. 

Jsem autorka knihy Jóga – kouzlo přítomnosti, která vyšla v 2022.

Několik let jsem aktivně přispívala jógovými sestavami a články do časopisu Jóga Dnes a vedla jsem školení pro lektory (vinyasa flow kurz a kurz gravidjógy) pro PowerYoga Academy.