Terapeutická setkání


V individuální terapii vycházím z důležitého prolnutí těla a duše. Pro mě tyto dvě části nejdou oddělit, lidská bytost je jeden celek, a tak na klienta pohlížím. Proto v mých konzultacích si nejen "povídáme", ale naučím Vás, jak zacházet se svým dechem, který je bránou do našeho nitra, vnímat prožívání emocí či stresu, které se demonstrují v těle a jak s tím pracovat. 

Zaměřuji se především na témata spojená s chronickým stresem, úzkostmi, depresemi či výkyvy nálad, intenzivními emocemi, vztahové problémy, chronickou nemocí či bolestí.

Cesta k uzdravení je osobní, ale ne osamocený proces. Doprovázím své klienty, když objevují moudrost svého těla a sílu své mysli.

Jak vypadá setkání

Cílem mého individuálního přístupu je pomoci Vám naučit se vědomě vnímat své tělo, jeho signály a najít vyrovnanost a klid ve své mysli pomocí dialogu, technik mindfulness (vědomá pozornost), dýchání a dalších. Podle Vašich potřeb Vám nabízím následující dvě formy terapie.

Terapie pro mysl a tělo - se skládá klasického psychoterapeutického sezení, které trvá cca 45-50 minut, a po něm následuje následuje 30 - 35 minut vhodné jógové praxe - dýchání, vizualizace, jemný pohyb či relaxace. Tento přístup je ušit na míru každému klientovi podle jeho potřeb a cílů, předchozí zkušenost s jógou není vůbec nutná a většinou není nutné ani sportovní oblečení. Konkrétní formát přizpůsobíme Vašim potřebám.

Klasické psychoterapeutické setkání - je vhodné pro první setkání, na kterém se seznámíme, nebo pro ty, kdo si chtějí pouze povídat. Trvá 50 minut.

Setkání se dají kombinovat dle Vašich potřeb a společné domluvy. 


Ceník

terapie pro mysl a tělo - 1100 Kč / 80 minut

klasická psychoterapie 800,- / 50 minut

Platba - může být na místě v hotovosti  nebo předem na účet 206799858/0600.

Storno podmínky - pokud se u Vás cokoli změní, prosím informujte mě, co nejdříve a ráda si s Vámi domluvím jiný termín. Při zrušení termínu méně jak 24 hodin předem účtuji 50% storno. Děkuji za pochopení!