Terapeutická setkání


V individuální terapii vycházím z důležitého prolnutí těla a duše. Pro mě tyto dvě části nejdou oddělit, lidská bytost je jeden celek, a tak na klienta pohlížím. Proto v mých konzultacích si nejen "povídáme", ale naučím Vás, jak zacházet se svým dechem, který je bránou do našeho nitra, vnímat prožívání emocí či stresu, které se demonstrují v těle a jak s tím pracovat. 

Zaměřuji se především na témata spojená s chronickým stresem, úzkostmi, depresemi či výkyvy nálad, intenzivními emocemi, vztahové problémy, chronickou nemocí či bolestí.

Cesta k uzdravení je osobní, ale ne osamocený proces. Doprovázím své klienty, když objevují moudrost svého těla a sílu své mysli.

Jak vypadá setkání

Cílem mého individuálního přístupu je pomoci Vám naučit se vědomě vnímat své tělo, jeho signály a najít vyrovnanost a klid ve své mysli pomocí dialogu, technik mindfulness (vědomá pozornost), dýchání a dalších. Podle Vašich potřeb Vám nabízím následující dvě formy terapie.

Psychoterapie pro mysl a tělo - v tomto psychoterapeutickém sezení propojujeme klasické povídání s vhodnými jógovými technikami jako je dýchání, vizualizace, jemný pohyb či relaxace. Máme více času se do hloubky věnovat aktuálnímu problému a vyzkoušet, co funguje na jeho zmírnění či odstranění.  Tento přístup je ušit na míru každému klientovi podle jeho potřeb a cílů, předchozí zkušenost s jógou není vůbec nutná a většinou není nutné ani sportovní oblečení. Konkrétní formát přizpůsobím každému z Vás. Setkání trvá 80 minut.

Klasická psychoterapie - toto sezení je vhodné pro první setkání, na kterém se seznámíme, nebo pro ty, kdo preferují klasický přístup, který je založen zejména na povídání. I v tomto setkání můžeme použít výše zmíněné techniky, pokud je to vhodné a klient je tomu otevřený. Setkání trvá 50 minut.

Setkání se dají kombinovat dle Vašich potřeb a společné domluvy. 


Ceník

- psychoterapie pro mysl a tělo - 1100 Kč / 80 minut

- klasická psychoterapie - 800,- / 50 minut

Platba - může být na místě v hotovosti nebo QR kódem, případně předem na účet 206799858/0600.

Storno podmínky - pokud se u Vás cokoli změní, prosím informujte mě, co nejdříve a ráda si s Vámi domluvím jiný termín. Při zrušení termínu méně jak 24 hodin předem účtuji 50% storno. Děkuji za pochopení!