31. 3. - 12. 4. 2025 
JÓGA a MEDITACE RETREAT BALI

Ubud (4 noci) a Bingin Beach (6 nocí)

Jógová a meditační praxe, exotická příroda i kuchyně, masáže a relax, to vše nás čeká na tomto pohostinném  ostrově.

Zvu Vás na komorní jógově meditační pobyt na exotickém ostrově Bali. Bali je jako stvořené pro praktikování jógy a meditací, pro načerpání energie, ponoření se dovnitř do svého nitra, pro relaxaci a uvolnění. A to vše si tady dopřejeme.

Čekají Vás lekce, které budou kombinací jógových ásan, dechových cvičení a meditace, ve stylu vinyasa flow v ranních lekcích a v relaxačním modu ve večerních hodinách. Každá lekce bude vedená se záměrem nebo na téma s přesahem do každodenního života.

Lekce budou probíhat ráno a většinu večerů, ale přesný program bude uzpůsoben časům příletu a odletu, transferu z Ubudu a výletům, které jsou v ceně zájezdu. V den příletu a odletu jóga není. 

Cena pobytu je 33.990,- a zahrnuje ubytování na 10 nocí na Bali, snídaně, jógový program, dva celodenní výlety, český delegát v místě, pojištění CK proti úpadku. Cena nezahrnuje letenku, ale CK Vám ji pomůže zařídit! 

Pro více informací o pobytu se podívejte na tento odkaz a o rezervaci místa pište Nikole Odvárkové na odvarkova@villasresorts.cz