Kniha Jóga - kouzlo přítomnosti


Co v knize najdeš?

Tato kniha ti bude průvodcem v praktikování jógy doma, v přírodě, na dovolené či cestách. Kdekoli a kdykoli chceš praktikovat a hledáš zajímavou inspiraci na jógovou sestavu.

Tato kniha je určená všem, kdo chtějí na podložce poznat sami sebe, posunout se hlouběji ve vnímání svých potřeb či naučit se zacvičit si sami doma.

Kniha obsahuje 10 ucelených tematických sestav, z nichž každá obsahuje:

  • základní myšlenku
  • doporučenou mudru, esenciální olej a záměr
  • úvodní dechové cvičení
  • sestavu ásan, včetně modifikací
  • závěrečnou meditaci
  • prostor pro vlastní myšlenky

Kniha je zároveň koncipována jako pracovní sešit. Můžeš si tedy do ní zaznamenávat své změny v sestavách, dává prostor pro kreativitu a vlastní jedinečný prožitek jógové praxe.

Najdeš tu například kapitoly na téma – "pro fyzickou i duševní imunitu", "změna je život", "nadechni svobodu a vydechni překážky", "pusť své strachy" a další.


Kde knihu koupíš?

  • Jóga prostor - v mém jógovém studiu v Poděbradech, kde ti ráda i napíšu věnování

  • Albatros media - přímo u vydavatele 

  • V knihkupectví nebo jejich e-shopech

O knize napsali

Kniha JÓGA KOUZLO PŘÍTOMNOSTI je plná krásných fotografií a zajímavého čtení, které je poutavé a srozumitelné, kniha je velkým pomocníkem pro mou domácí praxi jógy. Za tuto knihu velmi děkuji.

Ivana Š.

Kniha je úžasnou inspirací pro praktikování Vinjása flow jógy. Žádné zbytečné řádky, vše krásně seřazeno do kapitol, rozděleno tématicky, dle toho, s čím a jak máte chuť pracovat. Pro mě jako lektora jógy je to nejinspirativnější a hlavně nejpraktičtější kniha, kterou ve své knihovně mám. Zároveň vím, že i jako úplný lajk a člověk, který s jógou teprve začíná bych dokázala knihu vzít a hned praktikovat. Je tam vše, co člověk potřebuje-aroma, mudry, vědomé pozorování, dechové cvičení, záměr, sestava a krásné, srozumitelné návody u fotky, jako bonus meditace, kde je QR kód pro poslech!

Veronika V.

Považuji se za jógového začátečníka, ráda bych pokročila a znala pár sestav, které mohu použít, kde se mi zachce. Styl, jak je psaná, postupy, forma mě přitahuje si zacvičit. Hned napoprvé jsem se parádně zapotila, záměr i meditaci jsem ocenila a dovedlo mne to k povznesenému pocitu z práce se sebou sama. To, jak Dana pozice popisuje, struktura knihy, vizuál, čím kapitola začíná - je perfektní, promyšlené a nápomocné.

Hana S.