24. - 31. 5. 2024
JÓGA RETREAT MADEIRA

Four Views Oasis 4* hotel

Jógová praxe, nádherná příroda, slunce a oceán nás čekají na tomto kouzelném ostrově

Pojeď s námi na pobyt, který ti poskytne prostor a čas pro osobní rozvoj, dovolí ti odpočinout si, načerpat sílu, i najít odpovědi na některé tvoje otázky. Tento týdenní pobyt věnujeme sami sobě a našemu fyzickému i duševnímu zdraví. Stará moudrost, že ve zdravém těle zdravý duch, je stále více na pořadu dne – naše fyzické zdraví je ovlivněné pozitivní a uvolněnou myslí, a naopak mentální zdraví přímo ovlivňuje naše fyzické tělo. Proto se na tomto pobytu zaměříme nejen na fyzický aspekt jógy, ale i na ten duševní. Pomocí vědomé jógové praxe, meditací, dechových technik a jednoduchých terapeutických cvičení budeme nacházet opět sami sebe, svoje priority a nastartujeme změnu.

V ranních lekcích se budeme věnovat zejména probuzení energie pro nový den pomocí vědomého dechu a posílení celého těla. Večerní lekce budou věnované více zklidnění, dechovým a relaxačním technikám, mindfulness, povídání si o stresu a jeho zvládání v každodenním životě. Chci Vám ukázat jednoduché a praktické techniky pro každý den, bez ohledu na to, jak málo času máte.

Každodenní program:

7:40 – 8:00 meditace

8:00 – 9:00 jógová praxe

9:00 – 10:00 snídaně

volný čas na koupání a relax

18:15 – 19:15 praxe na téma, spojená s povídáním, dechovými cvičeními, relaxací apod.

Uprostřed týdne bude jeden den pouze s ranní praxí 8:00 – 9:00, poté snídaně a volný den na výlet či jiný vlastní program. V den odletu a příletu jóga není.

Cena pobytu je 33.500,- a zahrnuje ubytování na 7 nocí ve 4* hotelu u oceánu, snídani v hotelu, jógový program, letenky a transfery z letiště, pojištění CK proti úpadku.

Pro více informací o pobytu se podívejte na tento odkaz a o rezervaci místa pište Nikole Odvárkové na odvarkova@villasresorts.cz