19. - 21. 1. 2024 
JÓGA & WELLNESS VÍKEND,
HOTEL VOLAŘÍK, MIKULOV

— OBSAZENO —

Dopřejte si prostor na načerpání energie do nového roku. Po prosincovém shonu si zasloužíme čas sami pro sebe. Tento víkend je určený pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, načerpat sílu a vyrovnat svou rozkolísanou rovnováhu.

Ranní 70 minutové lekce budou dynamické. Pomocí vinyasa flow jógy účinně posílíme svalový tonus, protáhneme ztuhlé tělo a rozproudíme energii. Večerní lekce budou jemnější, v pátek 60 minut a v sobotu si dopřejme 90. Budeme se více protahovat a pracovat s naší psychikou. Součástí každé lekce bude praxe vědomého dýchání a meditace.

PROGRAM:

Pátek

18:30 – 19:30 V této lekci se zaměříme propojení dechu a pohybu. Dech je bránou do našeho nitra, nástrojem ke zklidnění pocuchaných nervu a vyčištění zahlcené hlavy. V pomalém tempu budeme plynout mezi jednoduchými pozicemi tak, abychom se mohli soustředit na propojení pohybu a dechu a všechno ostatní odložíme stranou. Na závěr si dopřejeme meditaci a relaxaci.

Sobota

7:50 – 9:00 Tato vinyasa flow bude zaměřená na posílení a protažení nohou a kyčlí, abychom probudili naši energii pro celý den. Pokud celý pracovní den trávíme vsedě na židli v kanceláři nebo v autě, jsou nohy ztuhlé, nateklé a unavené zároveň. Díky stojným pozicím rozproudíme krevní oběh i lymfu, posílíme svaly nohou. Nohy i kyčle budou lehčí a plné energie.

17:30 – 19:00 Jemnou praxí se ponoříme hlouběji do sebe. Budeme déle setrvávat v pozicích ve stylu jin jógy pro hlubší protažení a zároveň vnímání sami sebe. Součástí této delší lekce bude i vedená meditace a hluboká relaxace, které jsou důležitým nástrojem pro uvolnění stresu, zvládání náročných situací a celkové péče o naše duševní zdraví.

Neděle

7:50 – 9:00 Vinyasa flow lekce, ve které se soustředíme na střed těla, záda a hrudník. Posílením zádových svalů se snadněji narovnáme, díky tomu otevřeme hrudník a ramena a bude se nám lépe dýchat. Dech je zdrojem naší energie i dobré nálady. Zároveň posílením břišních svalů podepřeme bedra, aby nás tolik nebolela od neustálého sezení a hrbení.

Cena: 6.400,- /osoba zahrnuje 2 noci ve 4* wellness hotelu Volařík se snídaní, jóga program, vstup do Sky wellness, kelo sauny, biotopu, poplatky i parkování.

Při rezervaci je třeba uhradit celou částku.

Přihlášky posílejte na dana@danayoga.cz