3. - 5. 5. 2024
INTENZIVNÍ JÓGA VÍKEND PRO DUŠEVNÍ POHODU

Tauhaus, Rabštejn nad Střelou


Panenská příroda, čas pro péči o své duševní i fyzické zdraví

Zvu Vás na tento květnový víkend, který vyplníme jógou, odpočinkem a časem v ústraní. Tento časový i fyzický prostor využijeme k tomu, abychom si urovnali myšlenky, uvědomili jsme si, co je pro nás důležité, odložili nepotřebné a načerpali energii na to, co je před námi.

Budeme se věnovat jógové praxi, dechovým technikám, meditaci, také Vás čeká povídání o tom, co je to stres a jak s ním pracovat, vyzkoušíme i některé terapeutické techniky, které nám pomohou najít zpět ztracenou rovnováhu.

Víkend bude probíhat v Tauhausu v Rabštejn nad Střelou. Tauhaus je krásná venkovská vila, která prošla velkou rekonstrukcí a byla znovu otevřena v roce 2022. V přízemí je velká jídelna s krbovými kamny, profesionální kuchyní a obývací pokoj určený pro relaxaci a příjemné posezení. V patrech se nachází pohodlné dvoulůžkové pokoje s koupelnou (vždy s možností přistýlky) a jeden větší pokoj pro skupinu až 9 osob. Je tu také sauna s odpočívárnou. Venku je stodola, která je zařízená jako jógová místnost, plně vybavená pomůckami na naší praxi. Celý komplex budeme mít k dispozici jen pro sebe.

O stravování se postará skvělá kuchařka Pavlína Málková, kterou můžete znát i z populární poděbradské restaurace Cucina. Pavlína nám připraví lahodné vegetariánské jídlo se spoustou dobrot.

PROGRAM VÍKENDU

Pátek

16 – 18 hod. ubytování

18:15 – 19:45 večerní jógová praxe

20:00 společná večeře a seznámení se

Sobota

7:30 – 7:50 ranní meditace

8:00 společná snídaně

10:00 – 11:30 dopolední blok: povídání o stresu, jak vzniká, kdy nám škodí a kdy prospívá, poté se ponoříme do energizující jógové praxe, ve které nebude chybět prostor na pranajámu a relaxaci

12:00 společný oběd a čas na odpočinek

16:00 – 18:00 odpolední blok: práce na seberozvoji – jak se posunout od toho, co nechci k tomu, co je pro mě důležité, pomocí jednoduchých technik, poté bude následovat jemná až relaxační praxe, včetně vizualizace

18:30 společná večeře a volný čas

Neděle

8:00 – 9:15 ranní jógová praxe

9:30 nedělní brunch

11:30 odjezd domů

Cena: 7.400,- / osoba zahrnuje:

  • 2 noci ve vile Tauhaus 

  • plnou vegetariánskou penzi

  • bohatý jógovo-terapeutický program

  • možnost využití sauny

  • poplatky i parkování.

Při rezervaci je třeba uhradit zálohu 4.000,- a zbytek ceny do 31.3.2024.

Při nenaplnění min. kapacity 14 osob do 15.2. bude akce stornována, abychom se vyhnuli stornu od ubytování.

Přihlášky posílejte na dana@danayoga.cz